Ota Yhteyttä

Yhteystiedot

Myynti

Ari Haapasaari
050 596 0383 (045 788 150 95)
ari.haapasaari@karvilanpanimo.fi

Heidi Karvinen
045 788 150 92
heidi@karvilanpanimo.fi

Oluet omalla etiketillä ja omalla reseptillä
Ville Purontaus
045 782 00740
ville@karvilanpanimo.fi

Asiakaspalvelu
029 309 3999
asiakaspalvelu@karvilanpanimo.fi

Panimokierrokset ja panimopuoti
Niko Hyvärinen
045 788 150 93
niko@karvilanpanimo.fi

Tuotanto
Simo Asikainen
simo@karvilanpanimo.fi

Karvilan Panimo Miilunkankaantie 50, 58160 Karvila

Tervetuloa Korpeen myös sähköisesti. Liittymällä postituslistallemme saat sähköpostiisi tiedot uusista oluistamme sekä ajankohtaisista kuulumisista.

Panimokaupan aukioloajat

Panimokauppa on avoinna joka perjantai. Voit ostaa mukaan myös vahvoja oluitamme (yli 5,5% vahvuiset). Panimokaupalta löydät myös sesonkien erikoistarjouksia ja oheistuotteitamme, kuten lippiksiä, t-paitoja ja tuoppeja.
Tervetuloa korpeen aidon oluen äärelle!
 
Tutustu oluisiimme.
Aukioloajat 
Joka perjantai 12:00-16:OO
 
Osoite: Karvilan Panimo Miilunkankaantie 50 Karvila 
Panimokaupan yhteyshenkilö Niko Hyvärinen niko@karvilanpanimo.fi 
045 788 150 93

Soittaminen 0297 -alkuisiin numeroihin maksaa 8,35 snt/puhelu + 15,88 snt/min + mpm